obozy

transparent.png
Odtwórz wideo

obóz enduro

FINALE LIGURE - WŁOCHY

Finale Ligure to stolica europejskiego enduro, to właśnie tu od lat organizowane są prestiżowe zawody Enduro World Series i Super Enduro – to mówi samo za siebie.

W Finale warunki do jazdy są od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Dużo słońca, mało deszczu i zjazd z wysokich gór do samego morza. Miejscówka oferuje niezliczoną ilość tras o różnym poziomie trudności od szybkich singli przez techniczne, strome, kamieniste ścieżki, dlatego dla początkujących może być zbyt dużym wyzwaniem. Obóz polecamy osobom bardzo jak i średnio zaawansowanym. Podczas 6 dni jazdy w Finale i okolicach jesteśmy w stanie zrobić około 150km zjazdowych.

Gdy do bajecznych tras dorzucimy piękną lokalizacje miasteczka, z jednej strony morze śródziemne, a z drugiej Alpy Nadmorskie i dodamy do tego włoski klimat: słoneczną pogodę, dobrą kuchnie, znakomite i co ważne niedrogie wino to efekt jest gwarantowany. 

Ostrzegamy, Finale uzależnia, kto raz spróbował ten wraca!

plan obozu w finale ligure

1

dzień


Wyjazd z Krakowa w godzinach popołudniowych.

2

dzień


Docieramy na miejsceokoło południa. Zakwaterowanie, pizza i myk na rower tego dnia robimy krótka wycieczkę na pobliską ścieżkę.

3-8

dni


Około 8:30 śniadanie, 10:00 wyjście na rower, jazda na rowerze do oporu pod naszym przewodnictwem – wycieczki lub wywożenie busem na trasy tzw shuttle, podczas jazdy wplatamy elementy szkolenia z techniki jazdy. Obiadokolacja i wieczorny chill 🙂

9

dzień


Wyjazd do Polski w godzinach południowych, przyjazd do Krakowa rano w niedzielę. Oprócz ramowego planu mamy dla was kilka innych niespodzianek w stylu Singletrack Trips!

JAKI ROWER?
Optymalnym rowerem jest rower typu Enduro o skoku 150-170mm, ale rowery typu all mountain (130-140mm) pod wprawnym riderem też bez problemu poradzą sobie w tym terenie. Zwróć szczególną uwagę na opony, najlepiej wzmocniona lub podwójna ściana – coś w stylu maxxis double down lub 2ply i wkładka do opon. Dużym udogodnieniem będzie sztyca regulowana.

Nadchodzące wyjazdy

finale ligure
Obóz szkoleniowy 02.02- 11.02.2024
3950 pln
finale ligure
21.03- 30.03.2024
3750 pln
finale ligure
Majówka 26.04- 05.05.2024
3950 pln
finale ligure
Boże ciało 24.05- 02.06.2024
3950 pln

Nasza baza:
Śpimy w 4 i 5 osobowych apartamentach***,  z łazienkami, pojedyńczymi łożkami, aneksem kuchennym. Do naszej dyspozycji: pralka, własny garaż na rowery, warsztat, myjka do rowerów,dwa balkony oraz dwa prywatne ogrody. Do centrum Finale Ligure, na plażę i do najbliższej restauracji mamy 5min na spacerem, do sklepu i kawiarni ok. 100m.

Powyższa cena zawiera:

Klimat

Zapewniamy niepowtarzalny klimat Singletrack Trips!

Przewodnictwo

Ścieżki wybieramy tak, aby najbardziej pasowały do poziomy grupy, na trasie zawsze jest z Wami nasz instruktor.

Zakwaterowanie

7 noclegów w pełni wyposażonych apartamentach oddalonych od morza i centrum o 5min.

Shuttle bus

Do większości tras dowozimy się busem ze specjalnie do tego przygotowaną przyczepą - tak by zaliczyć jak najwięcej zjazdów.

Wyżywienie

Pyszne śniadania (7x)

Transport

Przejazd na trasie Polska - Finale Ligure - Polska. Transport bagażu i sprzętu.

Uwaga! Istnieję możliwość przelotu samolotem do Mediolanu, podczas gdy bagaże i rower są przewożone przez nas busem. Szczegóły drogą mailową.

Pomoc techniczna

Na miejscu mamy w pełni wyposażoną skrzynkę z narzędziami, pompkę, stojak serwisowy itp. W razie potrzeby służymy pomocą w serwisie oraz ustawieniu roweru.

*Cena

Cena nie obejmuje ubezpieczenia, które jest obowiązkowe i należy je wykupić we własnym zakresie np. PZU Wojażer. Cena "majówki" wyższa!

 CENA 3500 pln

– zadatek płatny do 5 dni od rezerwacji w wysokości 1000 PLN

– dopłata kolejnej transzy 1000 PLN 1 miesiąc przed wyjazdem

– reszta płatna w dniu wyjazdu

DLA KOGO?
Trasy w Finale Ligure są zróżnicowane, ale generalnie są dość wymagające. Jeśli jesteś początkującym riderem dla którego wyzwaniem jest bielski Twister lub trasa A w Srebrnej Górze, to Finale może nie być dobrym wyborem. Odnajdą się tu natomiast osoby średnio zaawansowane i zaawansowane oraz miłośnicy skał i technicznych singli. Niektóre sekcje potrafią zaskoczyć nawet bardzo doświadczonych riderów. Nie bez powodu corocznie gości tu EWS!

relacje

Kilka ujęć z wyjazdów uchwyconych przez naszych uczestników

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

relacje z wyjazdów

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z NASZYCH WYJAZDÓW DO WŁOCH ZNAJDZIECIE NA NASZYM INSTAGRAMIE.
PEŁNĄ RELACJE Z OBOZU ZNAJDZIECIE NA STRONIE 1ENDURO
158429674_1966565006814650_4915948431409863994_n-2
Shopping Cart
Call Now Button