CROATIA
bike camp

transparent.png
Odtwórz wideo

enduro camp

CHORWACJA OBÓZ ENDURO
-Zagreb, Omiś, Sibenik
4 DNI JAZDY

Jest to nowa forma naszego wyjazdu do Chorwacji. Zeszłoroczne tripy były skoncentrowane na objeżdżanie jednej miejscówki w ciągu tygodnia, ale wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom stworzyliśmy taką ofertę dzięki której w ciągu 4 dni  jesteśmy w stanie objechać 3 miejscówki.

O co chodzi z tym przedłużonym weekendem?

Są to wyjazdy skierowane dla miłośników enduro i dla tych którzy uwielbiają eksplorować nowe tereny. Startujemy późnym wieczorem w czwartek, w piątek już upalamy Bikepark w stolicy Chorwacji, po zakończonym dniu jedziemy na południe w okolice Omiśa i Śibenika. Tam organiuzujemy 3 dni shuttli i przewodnictwa po lokalnych trasach. Jest to połączenie bikeparku oraz naturalnych i technicznych singli, lecz jednak miejcie na uwadze że w Chorwacji nie uświadczycie tras typu a-line, przewagą bedą tutaj naturalne trasy ziemne w lasach liściastych oraz skaliste na wybrzeżu.

Plan jest prosty: 1 dzień w bikepark Zagreb, 3 dni w rejonie Omiś/ Śibenik.

plan obozu w chorwacji

1

dzień

Wyjeżdżamy z Polski na noc. Mamy dwa miejsca zbiorki Kraków oraz Katowice, dojeżdżamy rano do Zagrzebia. śmigamy po trasach w Bikeparku. Po zakończonej jeździe pakujemy się do busa i lecimy na południe.

2 - 4

dzień

2 i 3 dzień jazda przy pomocy busa (shuttle) na lokalnych trasach w rejonie Omisia, Śibenika. W ostatni dzień jazdy pakujemy się do busa i wracamy nocą do Polski.

PLAN DNIA

8:30 śniadanie.
Od 9:30 do zachodu słońca jazda pod naszym przewodnictwem.

JAKI ROWER?
Optymalnym rowerem jest rower typu Enduro o skoku 150-170mm, ale rowery typu all mountain (130-140mm) pod wprawnym riderem też bez problemu poradzą sobie w tym terenie. Zwróć szczególną uwagę na opony, najlepiej wzmocniona lub podwójna ściana – coś w stylu maxxis double down lub 2ply i wkładka do opon. Dużym udogodnieniem będzie sztyca regulowana.

Nadchodzące wyjazdy

Chorwacja- 4 dni jazdy
07.06 - 10.06.2024
05.09 - 09.09.2024
cena: 2450 pln

Płatność:

– zadatek płatny do 5 dni od rezerwacji w wysokości 450 PLN

– dopłata kolejnej transzy 1000 PLN 1 miesiąc przed wyjazdem

– reszta płatna w dniu wyjazdu

Nasza baza:
Nocleg mamy blisko plaży w apartamentach z basenem dla jeszcze większego chillu po rowerze. Śpimy w 4 i 5 osobowych apartamentach***,  z łazienkami, aneksem kuchennym. Do naszej dyspozycji: pralka, garaż na rowery, myjka.

Powyższa cena zawiera:

Przewodnictwo

Ścieżki wybieramy tak, aby najbardziej pasowały do poziomu grupy, na trasie zawsze jest z Wami nasz przewodnik.

Klimat

Zapewniamy niepowtarzalny klimat Singletrack Trips!

Zakwaterowanie

3 noclegi w pełni wyposażonych apartamentach.

Szkolenie

Szkolenie odbywa się na trudnych elementach trasa.

Wyżywienie

Pyszne śniadania (3x)

Transport

Przejazd na trasie Polska - Chorwacja - Polska. Transport bagażu i sprzętu oraz dojazdy z miejsca zakwaterowania do tras.

Pomoc techniczna

Na miejscu mamy w pełni wyposażoną skrzynkę z narzędziami, pompkę, stojak serwisowy itp. W razie potrzeby służymy pomocą w serwisie oraz ustawieniu roweru.

*Cena

Cena nie obejmuje ubezpieczenia, które jest obowiązkowe i należy je wykupić we własnym zakresie np. PZU Wojażer, oraz karnetu 25euro w Zagrzebiu.

relacje

Kilka ujęć z wyjazdów uchwyconych przez naszych uczestników

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

relacje z wyjazdów

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z NASZYCH WYJAZDÓW DO WŁOCH ZNAJDZIECIE NA NASZYM INSTAGRAMIE.
PEŁNĄ RELACJE Z OBOZU ZNAJDZIECIE NA STRONIE 1ENDURO
158429674_1966565006814650_4915948431409863994_n-2
Shopping Cart
Call Now Button