szkolenia enduro mtb

Najpierw płynność, później prędkość.
To motto naszej szkoły
 ✌🏻

To co chcemy pokazać i to czego chcemy nauczyć podopiecznych to profesjonalna i bezpieczna jazda na rowerze górskim. Dajemy od siebie największa dawkę zajawki i doświadczenie i pokazujemy podopiecznym co to jest radość z jazdy tzw. „FLOW”. Nauczymy Was poruszania w terenie górskim, znajomości sprzętu rowerowego, techniki jazdy na rowerze, oraz wspólnie zadbamy o stworzenie społeczności opartej na wsparciu i wspólnym spędzaniu czasu aktywnie.

Przebywając w lesie, w naturze możemy poczuć się wolni i niezależni, a poprzez sport zbudować siłę i pewność siebie na całe życie. MTB to dla nas eksplorowanie natury, poznawanie świata i pięknych miejsc na rowerze. Podczas szkoleń dbamy również o luźną i rodzinną atmosferę.

Pierwszym elementem szkoleń jest przygotowanie roweru pod zawodnika. Skupiamy się nad odpowiednim ustawieniem m.in. zawieszania i kokpitu.

Następnie omawiamy podstawowe aspekty techniki jazdy, takie jak: poprawna pozycja podczas jazdy w terenie, w zakrętach, na przeszkodach typu roller (popularna przeszkoda na Single-trackach).

Na trasie skupiamy się na wybranych odcinkach, jeździmy parokrotnie daną sekcje, poprawiając błędy kursantów oraz przekazując dobre nawyki i cenne wskazówki na temat poprawności przejazdu, pozycji itp.

Nabieramy szybkości i flow na trasie !

Szkolenia indywidualne

  • 5 h – 380 pln 
  • 4 h – 320 pln
  • 3 h – 250 pln
Termin i miejsce szkolenia ustalane są indywidualnie.

Na szkoleniach, głównie pracujemy nad:

2 szkolenia

3 h ➜ 450 PLN

5 h ➜ 650 PLN

3 szkolenia

3 h ➜ 650 PLN

5 h ➜ 900 PLN

4 szkolenia

 3 h ➜ 850 PLN

5 h ➜ 1100 PLN

5 szkoleń 

3 h ➜ 1000 PLN

5 h ➜ 1250 PLN

Terminy i miejsca szkoleń są ustalane indywidualnie. Płatność z góry, ważność pakietu 1 rok od daty zakupu. 

Głównym celem naszych szkoleń jest poprawa bezpieczeństwa oraz techniki jazdy poprzez naukę wyrabiania sobie dobrych nawyków. Dla nas najważniejsze w jeździe są technika i dobre „czucie” roweru. Dzięki naszym szkoleniom poprawisz swoje umiejętności jazdy, dowiesz się więcej o odpowiednim ustawieniu sprzętu pod siebie, wybieraniu optymalnej linii przejazdu,  a przede wszystkim spędzisz doskonale czas na świetnie przygotowanych trasach z pozytywnymi ludźmi. Nie traktujemy kursantów schematycznie, dzięki formie indywidualnej poświęcamy tobie jak najwiecej uwagi. 

Shopping Cart
Call Now Button